Mi volt a leg durvább dolog amit valaha tettél ? :D
  • whiskeyman
    #161
    Ugyanaz a Dráva túra, helyszín Barcs, a határra vezető út (mind a 2 végén körforgalom). Sétálunk vissza a kempingbe 5-en.Kb az említett út közepén járhattunk, amikor 2 autó közeledett.A jó gyerek ugye, letolja a gatyáját és fehér bálnát mutatja a személygépkocsik sofőrjeinek.Elhaladtak, majd a körforgalomnál visszafordultak és meglehetősen nagy tempóban közeledtek felénk. Ránk húzták a kormányt, mintha el akartak volna ütni, erre mi, nem hagytuk ezt annyiban, egyből ment a kurva anyázás, geci, buzi és a köcsög szavak erőteljes használata. Sajnos észrevettem, hogy le volt húzva mind a 2 autónál az ablak, de tovább sétáltunk. Eltelik kb 3 perc, addig figyeltük az autósokat, hogy mit csinálnak, mert a másik körforgalomnál megálltak. Nagy gumicsikorgatással elindulnak vissza, felénk. Na, akkor ugrás a kukoricásba, szaladunk befelé. Egyre lassabban közeledtek a kocsik, majd megálltak. 8-an szálltak ki a kocsikból, feszítővassal, baseball ütővel. Elkeztek keresni minket, közben ők is mondták a magukét, hogy meghalunk meg ilyen bátorító szavakat.45(!!!) percig ott kerestek, de egy szerencsénk volt hogy kb 50 méterrel később álltak meg mint ahogy bementünk a kukoricásba.Tehát 45 perc után , beültek az autókba, majd kicsit túráztatták a kocsit, mintha el akarnának menni, de NEM! Még fél órát kerestek, vagy nem, mind1, a lényeg hogy ott voltak.Ugye nyár volt, jó idő, rövd nadrág, póló, SZÚNYOG.Másfél óra alatt annyi szúnyog csípett meg mint addig 18 év alatt. Ugye a többiek telefonja ilyenkor ki van kapcsolva.Na a lényeg, elmentek (gondolom ők is megunták). Ki a kurkoricásból, szaladtunk mint a barom, mire az egyik cimborám elordítja magát, hogy visszajöttek.Sztem gyorsabban futottunk akkor mint Forrest Gump.Ez a barom meg röhög rajtunk, mert csak szivatott. Mint már említettem 5-en voltunk a kukoricásban, 4 akkori osztálytárs, meg egy kicsit flúgos srác (egy évvel fiatalbb tőlünk), aszongya, itt van a faterjának a svájci becskája, majd elintézi őket. LOL. Nah, durván ennyi a sztori, a lényeg, hogy majd befostunk a félelemtől.