• sheeney
    #40
    Sziasztok! Először is nagyon örülök, hogy Oakey is kapott vérgre egy topicot, szerintem is kijárt már neki. :) Végigolvastam a hozzászólásokat és sok mindennel nem értek egyet... Én voltam a 2004-es Szigetes partyn és tavaly szept.30-án is az Events Hall-ban és szerintem mindkettő hatalmas buli volt, szerintem ezzel a véleménnyel nem is vagyok egyedül. Sokan emlegettétek Tiesto-t...hmm..erről csak annyit, hogy szerintem nem attól jó egy dj, hogy már szinte popsztárként van a köztudaban. Tiesto lehet, hogy jó is, de a közönsége jóformán 14-15 évesekből áll... Sasha-ról annyit, hogy mostanában ő sem a régi, akár ha az Involver és a Fundacion közötti külömbségeket tekintve...Az Airdrawndagger-rel illetve az Involverrel hozzászoktatott minket a minőségi munkákhoz. Bár maga is úgy nyilatkozik, hogy ez egy szimpla mixalbum (az Involverrel szemben, ami remixalbum volt), akkor is többhöz, jobbhoz szoktunk. Egy olyan érzésünk lehet, hogy április végén esett le emberünknek, hogy hoppá, be van ígérve valami a GU-nak, dobjunk nekik össze egy mixet...
    Szerintem Oakey-nek nagyon sokat köszönhetünk, és megérdemli az elismerést és a sok feltörekvő, fiatal dj mellett őt sem kellene eltemetni. Sokan nincsenek is tisztában a zene alapjaival. A régi nem divat, mintha mindenki el is felejtette volna. Vagy talán nem is hallottunk róla? Inkább ez utóbbi. Régi számok alatt a nagytöbbség a múlt nyár slágereit érti. Ami valahol azért érthető is, a mai rohanó lemezipar szinte eláraszt minket az újabbnál újabb zenékkel. Örülünk, ha legalább nagyjából képesek vagyunk a legfrisseb megjelenéseket figyelemmel kísérni... És a Creamfields szerintem minden elismerést megérdemel, nem hiába kapott érte Grammy-t. :) Üdv mindenkinek