Tegyétek ti is fel kérdéseiteket és ha valaki találkozott már ilyesmivel próbáljon meg segíteni! Semmi szükség itt a 14 alattiak beszólásaira! Arra ott a Gumi vagy a játszótér! Köszi!
  • Nightwish006
    #102
    Üdv! Olyan problémám van, hogy a munkahelyemen memória kártyákkal dolgozunk. Bazi sok van belőle, és könnyü kilopni. Viszont hangsúlyozom, hogy én NEM loptam. Viszont nekem is ugyan olyan kártya volt a telómban. Namost a mai napon az történt, hogy a biztonsági őrök minden dolgozót kisgatyára vetkőztettek csak úgy, és mindenki öltöző szekrényét átkutatták. A telefonokat átnézték, és a memória kártyámat kivették, mondván biztos onnan loptam, mert ugyan olyan ! Azt mondják bizonyítsam számlával, hogy azt vettem máshonnan, de a számla nincs meg, mert egyszerüen minek tartanám meg 1 memoria kártya számláját? :D Namost mit tudok én velük csinálni? A kártya értéke egyébként kb.8000ft. Nem nekik kellene bizonyítaniuk, hogy én azt onnan loptam??? Megtehetik ezt??? Nagyon felidegesítettek, és rohadtul lincs hangulatom van, vki mondjon vmi okosat pls