• DJTomy
    #11
    Kedves Biro András!Én több mint 8 éve vagyok egy számítástechnikai cégnél vezető szervizes és évente kb 1000db gépet rakok össze és tesztelek tehát szerintem nem vagyok kezdő!Én nem mondom hogy a celeron jobb vagy rosszab mint a sempron, és nem hasonlítom össze az AMD-t és az Intelt, valyon miért?Azért mert teljesen két külön kategótia, szerintem az AMD-nek maximum számológépet kéne gyártania és az Intel gyátson nyugodtan számítógép alkatrészeket!!!Aki az AMD-ben hisz az tegye nyugodtan, áldásom rá.Van rengeteg AMD guru ismerősöm akik berögzült AMD-sek, de ők bevallják a millió problémát ami egy AMD-s gépnél hétköznapos dolog.Nem vagyok Intel buzi mert volt már AMD-s gépem, nekem egyszerűen az kell hogy stabil, megbízható, kompatibilitási problémákkal nem küzdő gépem legyen, ami akár 3-4 évig kikapcsolás nélkül folyamatosan használható legyen mindenféle probléma nélkül!Kérem én kívánom hogy gyártson jó procikat az AMD de ami nem megy azt nem kell erőltetni, de ha kidob valami jót ami jobb mint az intel akkor újból AMD-s leszek.Nem azt mondom hogy az Intel az hibátlan mert ez nem igaz, az intelnek is vannak hibás termékei de közel sem annyi mint az AMD-nek.Tehát én maradok az Intelnél és teljesen egyet értek XALIEN kollégával!