Hunting Unlimited 4
  • bepe79
    #68
    1-2 angliai tapasztalat, most, hogy igy kint elek:

    bemegyek a minap a Hildred`s-be, az egyik nagy bevasarlokozpontba itt Lincolnshire-ben, es kerdezem az eladotol, hogy Have You got the Hunting Unlimited 4 and can i buy now? vagy valami hasonlo modon... erre vagy haromszor visszakerdezett, hogy WHA` ? A vegen mar probaltam `u`-zassal, ahogy itt keleten beszelnek, az unlimited-et tenyleg u-val ejtve. Eljutottunk odaig, hogy megertettuk egymast, felfogta a kerdest. Latszott rajta, hogy goze nincs rola, hogy mirol beszelek, es soha eleteben meg csak egyetlen vadasy jatekkel sem talalkozott, de meg csak nem is hallott roluk.. Hosszas nezelodes utan kibokte, hogy we haven`t got the new hu4 4 pc platform, merthogy mondtam ezt is, nehogy az x360-asok kozt is elkezdje keresgelni. De tokre ilyen gunyosan, legalabbis en azt vettem ki belole. Ugyanitt beprobalkoztam egy masik napon egy masik eladonal a pultnal, es mondtam neki, hogy legyen mar olyan szives a szamitogepben is megneznni a listaban, hogy van-e ilyesmi. Ekkor sem jartam sikerrel, itt ilyet nem lehet kapni. Atmentem egy masik pc game boltba is, hogy megkerdezem, es azonnal megveszem, ha van, de semmi. Ugyhogy ezek utan most csorog le szepen (respect please), nyilvan csak az USA-ban lehet kapni, itt az UK-ban nem. A szandek megvolt bennem, de mivel ez nekem mindenkepp kell, es elfeledtem otthonrol kihozni magammal, ezert..