Rajzfilmsorozat a Cool TV-n
  • keeper2
    #74
    Nekem matáv kábeltv-n keresztül jön a cool tv, de ez lényegtelen, ugyanis, ha az adó külföldről sugároz kábeles rendszerben, akkor azt egy magyar cégnek át kell vennie, hogy elérhető legyen magyarban, akkor viszont már -tudtommal- rá is érvényes a médiatörvény, mivel ő a magyar műsorszóró (ha mondjuk a média törvény talán mégsem, de a korábban felvetett esetleges magyar jogba ütköző dolgokért már felelnek mindenképp (oké, tudom, a műsorban nem volt ilyen, már az első 1-2 részben, amit láttam anno). Lehet reklámozni a műsort azzal, hogy képviselők, stb emberek sugárzásra nem méltónak nevezik, ez lehet tényleg nagyon jó reklám, de elsülhet fordítva is, felbuzdíthat egy hatalmas bojkott-kampányra is, aminek keretében lecsökken a csatorna nézettsége. Remélem, ez utóbbi valósul meg. Mellesleg, még a rövid összekötők (pl. amikor a dagadt csávót vagy a csajt mutatják igen közelről, majd kizoomol a kamera) igen undorítók, ráadásul, bár 1-2x elmegy, de az, hogy rendszeresen adják, még halál unalmassá is teszi. Néha van ugyan egy-két jó fogása a csatornának, mint pl. a sherlock holmes sorozat, vagy, -ha betartják a szavukat- akkor a babylon 5 is ilyen lesz, de alapból gagyi műsoraik vannak.