DJ Sash! és Tina Cousins fóruma
  • blackgamer
    #24
    Hétfőn voltam a chaten, kb. egy tucatnyian voltunk, amin nem kell csodálkozni mert nem küldtek ki hírlevelet az eseményről, és sokan a fórumba se regisztráltak azok után hogy a weblap indulása előtt volt egy fórum amit reset-elt az admin a weblap indulása után, lehetett volna regisztrálni újra, de én nem reggeltem mert belekötöttek a magyar topicomba amit ott nyitottam
    ezután valaki meghekkelte a fórumot, jött egy új fórummotor, amibe harmadszor is kellet regisztrálni, nem csoda hogy már alig vannak páran ott

    a lényeg:
    az Ecuador-hoz új klipet fognak forgatni, mert ugye új remix verziók is készülnek (örültem volna ha új dolgokba fog Sash!)
    spanyoloknál már reklámozzák a maxit, letölthető mobilra is és van vinyl
    sajnos ez a maxikkal variálás megmarad, szal különböző országokba különböző verzió (hozzánk vajon elér akár egy is?)
    Ecuador után Secret-ből is készül majd új verzió

    új album már 75%-ban kész, talán karácsonyra várható (de a "hiszem ha látom" kategória), spanyol, francia, angol dalokkal, 13-14 számmal
    a dvd-s vállogatást a kiadó tartja vissza, illetve valami mixek még nem készültek el de ezek nem Sash!-től függnek

    ennyit sikerült kihámoznom, amúgy kb 1-1,5 órán át tartott az egész, szerintem előre leírt mondatai voltak, csomó kérdésre nem válaszolt pl. milyen szintetizátora van stb.

    még egy fontos dolog, többen kérdezték hogy miért nem megy az országukba fellépni, erre azt felelte hogy oda megy ahova hívják
    ez logikus, na majd megpróbálok tenni valamit az ügy érdekében

    végezetül egy rövid videóinterjú