Történetek, amik mindenkivel megesnek utazás közben
  • Voltan
    #627
    Csak hogy frissítsünk, ellenkező sztorim van.

    Évekkel ezelőtt történt, de emlékszem rá a mai napig. Ülök a trolin, velem szemben - trolin járatosak tudják, hogy van 1 db. üléspár, ami egymással szemben van - szóval velem szemben egy cserzett arcú öregúr. Én épp vizsgára mentem az egyetemre, és folyamatosan agyaltam, hogy mit kéne még gyorsan átnézni, agyaltam, nem figyeltem az eseményekre. Szemem sarkából látom, hogy az öreg feláll, gondoltam le akar szállni. Mire leült a helyére egy ritka ellenszenves apuka egy kengurutáskában ülő kölökkel - a mögöttem lévő ajtón szállt fel. Megrúgja a bokámat (!) és beszól, hogy "Mit képzelsz, hogy hagyod felállni ezt a vénembert (sic), és te ücsörögsz, he?" Körülnéztem, és az öreg tényleg ott állt kapaszkodva mögöttem. Felálltam, és átadtam a helyet az öregnek - úgy kellett győzködni. Majd közöltem a faszparaszt apukával, hogy nincs hátul szemem, talán, ha szólt volna, akkor. És egyébként is kellemes szellemi épülést kívánok a gyerekének, de kétségeim vannak. Erre elkezdett hőbörögni persze, mire az öreg megfogta a karomat, és a fickó szemébe nézve ennyit mondott:
    - Hagyjad csak fiam, ez az úriember egy bunkó. :DDDDDD

    Ezekkel a szavakkal. Zseniális volt:D