Minden,ami a Bond játék!Itt mindenről lehet beszélni,ami a játéksorozattal kapcsolatos(Please NO WAREZ!)
  • leslieboy
    #139
    Az valóban jó volt! nos én az FRWLt Ps2 n nyomtam! Nekem tetszett nagyon! Van géppityu, rakétavető, és kerékakasztó az Astonon! Nos a grafika szerintem az előzőekhez képest nem kicsit javult, a robbanások nagyon szépek, a karaaktereknek élethűbbek,a járművekkel együtt..az árnyékok, és a lövedéknyomok is szép megjelenítésüek! Tetszenek a hangok is..De ami a leglényegesebb, a régi igazi Connery hangulat nagyon ott ott van, és lehet benne lopakodva, taktikázva is játszani! A kütyük jól ellettek találva, nagy ötlet volt berakni a hátizsákrakétát is! Mindenképpen nagyot alkottak, és vannak bonuspályák, melyekhez többszöri, és eredményes végigjátszás kell! Az egyetlen, amivel nem békültem ki, hogy csak egy 007 mozgást rögzít minden pálya..Ez kár..Viszont nagyon örültem, hogy a fimmel ellentétben itt rendesen van főellenfél, és nem maradunk egy kis harc mellett abba, hogy vége! Hiányoltam a főgonosz letámadását a filmben..