Hammer And Sickle
  • sg wizard
    #52
    Üdv Srácok!
    1-2 észrevétel az eddigiekhez!
    1: Mikór a konvoj küldetéssel végeztetek az elenörzési pontnál van az épület mellet egy deszka ha mindenkit likvidáltál és megérinted a deszkát az odakerül a teherautóhoz!Az én sejtésem a következö:a celábban lévö figurát fel kell rakni a kocsira és ugy elhagyni a pályát,és most jön a DE!Ha mindenkit likvidáltál és ugy mész a celába az ürgével beszélni a beszélgetés után meghal!Ha csak a tisztet meg a gépfegyverest nyirod ki akkor csak elájul ekkor kéne felrakni a kocsira,de azt meg nem engedi a játék!A megérzésem szerint valami köze lehet a játék menethez az ürgének mert láttam valahol egykét képet a játékról és ott olyan pályák is voltak amiket edig még nem láttam!Igaz csak addig vittem ki ahol fel kell robantani a hidat ott aztán STOP!
    2/1: Mikór bementek a városba (ahol a hamisito van)és lementek a csatornába a csatorna másik végén lévő feljáron felmetek egy vasutálomáson lesztek ahol a vároban lévö felszolgálo nö elmondja ,hogy a mozdony vezetö pénzért fuvaroz!(600$)Ez csak akkor müködik ha már a nagy térkép jobb oldalán megvan a következö pálya!A probléma a következő:mikor oda mész (gyalog vagy vonattal,eddig ugy vettem észre hogy mindegy)észreveszik az embereid hogy sokk a katona,mivel valami küldetés fére sikerült!Szerintem itt az a probléma hogy a ellenörzési pontnál a celábban lévö fickot nem sikerült megmenteni!Szerintetek ez igaz lehet?
    2/2:Ugyszintén találtam egy érdekes részt ugyan ezen a pályán,mégpedig ezzen az oldalon: http://forum.nival.com/eng/showthread.php?s=b3f048f000afe5fba0ff1792ee56d8d1&t=28534 Itt Valami bunkröl van szó ami a rendörség alatt van(ha jól foditotam le ),erröl tud valaki valamit!?