Hammer And Sickle
  • Toky187
    #46
    Hát igazság szerint többet vártam ennél. Nagyon jó a játék kidolgozása de ez a egysíku játékmenet nem az igazi. Azért megosztom a tapasztalataimat veletek talán így mindenkinek könnyebb lesz és nekem is tudtok további segítséget adni.

    Első pálya a határátkelés után:
    Miután megölted azt az öt idiótát menny oda a hullákhoz, észreveszed hogy a csaj még nem halt meg. Vidd be a dokihoz és beszélj vele. Meg fogja gyógyítani. Keresd meg a szemközti háznál gugoló Ferdinándot akivel ellehet cseverészni így csatarendbe állítod a helyieket.(Én előtte egy puskát felszoktam venni mert rárabolnak mindre). Nemtudom van e jelentősége de én arra az egy mondatra odaszoktam menni Conrádhoz. Jönnek a katonák valóban érdemes bebújni a házba de énszerintem hacsak nem hardon játszunk álljunk szembe avval a hellyel ahonnan a pályára érkeztünk, így mikor jönnek a katonák és maradt gránátunk el lehet intézni egyszerre hármat.(ha ott állunk és máshova rakja a gép a katonákat, az a baj hogy túl közel állunk, load és alljunk hátrébb!)Ok meghalt mind duma Conraddal először szállásért, másodszor megadja az első küldetést. Vedd fel a rádiót vidd a szobába üzenj vele. Na és itt a tippem (majd meglátjátok hogy van jelentősége): menny és aludj egy napot! Másnap frissen és üdén már Sanders-el indulhatsz a csatába. Minden amit lehet rakj be a szobádban lévő raktárba csak egy pukát vigyél, Sanders meg az eredeti gépfegyveredet vigye(ne puskát!).Ja és rakj be egy lockpick-et és egy mineprob-ot. Rendben, tipli az égettfelyühöz. Dobáld le a fegyvereidet, beszélj az őrrel aztán a házban megkapod második küldetésed. Larry-vel is cseveréssz. Mielőtt indulnál dobj el mindent ami larry-nél van bőven elég a puska és a töltény.(gyengébbek kedvéért vedd fel a fegyvered. És itt meg is állnék egy pillanatra előfordul a játékban hogy miután valakit megöltél a puskája nem találja a helyét elkezd pörögni vagy gurulni tökmindegy és ezt addig csinálja míg el nem tűnik. Erre akkor érdemes figyelni amikor nagymennyíségű fegyvert dobálsz el). Hárman kéz a kézben nekivágtok a küldetésnek. De jön Peter! Duma, duma lényeg hogy egyezz ki vele száljon be a buliba. Megyünk tova. A hídnál Sanders megy a romos épületbe mi pedig bújjunk el fedezékbe. Bár lemaradunk némi exp.-ponról de annyi bajlegyen. Két kör vagy három és jönnek a spanok a hegyről akiket szépen lassan kiirtanak de azért ők is leszednek jópárat a szemét szövetségesekből. Jajaja közben okosan intézd el Sandersel azt a hármat ami az ő oldalánál van. Miután vége a kűzdelemnek messziről puskával vess véget a maradék ellenség életének. Ne vegyél fel semmit!!! Sőt dobálj el Sanders-től mindent. Hazafelé blokádba ütközünk. Na itt vészes a nehézség először aki normálon vagy nehezebben játszik ugyanis kapunk arcba jópár ellenfelet.(minimum 5újrakezdés). Valahogy intézd el az orcájukat de ne rohanj sehová! Sanderst pakold tele jobbnál jobb puskákkal. Van az épületben egy széf Larry-vel élesítsd ki a bombát aztán a nyitsd ki a zárat. Nem egy nagy érték de mindegy viszont a gránát elég fáin. Aztán nyitsd ki a börtönajtót és beszélj a fogollyal nemtudom hogy van e jelentősége de én beszéltem vele. Másik két hősünket hagyd ugy ahogy volt kivéve ha kevés valamelyik lőszere akkor adj neki más puskát. Menny fel a tetőre és várj. Jönnek az amcsi balfékek. Sanders amerikai lévén haza fog menni mert nemhajlandó honfitársaira lőni. A tetőről egylövés fekvés, egylövés fekvés módszerrel szerintem megoldható. Tele a pálya fegyverrel pakolj fel!!! Szállítsd le a rakományt megkapod a honoráriumodat és ami ennél sokkal több van vagy 10000$-nyi fegyvered. Tarts meg is azért belőle mert nemhiába érnek annyit! Menny vissza Sandershez meglesznek a fegyverek amiket odaadtál neki. Rakj le mindent a raktárba mi kell a többit add el. Menny vissza a hídhoz ESTE ,kapsz egy börtönös küldetést, amugy meg szedj össze mindent a pályán. Ha mindent eladtál egész szép kis összeg gyűlik össze! Nem?
    Namost itt jön az elős problémám örülnék ha más is kipróbálna. Ha először megyek kiszabadítani Fidelt akkor az ID-t nem fogja a könyvárus meghamisítani. Viszont ha először odamész akkor igen. Eddig ez rendben is van csakhogy a játék mentet szerint Fidelnek vagy egy intrója a városban amint beléptél, a részeg figura régi ismerőse akitől be van szarva. Akkor mi a bré legyen? Nem kell az az ID csak a börtönhöz vagy játékhiba? Kiváncsi lennék másnál is ígyvan-é.
    Szerintem először Fidel kell! Szó öltözzünk be a hídnál talált tiszti ruhákba vegyük megunkhoz az ID-t és irány a börtön. Ja csak Sanders és jómagad mennyen a Larry aludjon egy kicsit. Amint megérkezünk igazából el is mondja az instrukciókat de én azért elmondom, hogy be kell menni az első épeületbe azthiszem ballra, ott dumálunk a parancsnokkal aki ha megmutatjuk neki az ID-t odahozatja Fidelt és már tiplizhetünk is boldogan. Mennyünk az öreghez az erdőbe, Fidel csatlakozik. Fontos!!!: fejlesztd ki a master enginering-et mindenképpen!!! Vegyél ha van expert lockpicket vagy valami hasonló nevüt (kulcskészletnek néz ki) és egy wank of wire-t. Beszélj az öreggel aki megadja az antikvárius részküldetést.
    Na most mennyen Sanders aludni. Csak te meg Fidel kellesz. Menny a kezdőfaluba és beszélj Conrád anyával az emeleten. Öltözz be civil ruhába Fidelnek jó az amilye van irány a város. Ahogy bentvagy a városba menny le a csatornába és gyere föl a kocsma alatt. Beszélj az antikváriussal aztán üsd meg így 500$
    -t fog adni naponta. Beszélj a könyvárussal(kiványcsi leszek kinek mi lesz nekem semmi). Utána Fidellel menny be az első házba ballra, az ajtó zárva aztán settenkeggy be először a szembelévő szobába aztán a ballra lévő nappaliba hatástalanítsd a bombákat és nyitsd ke a zárakat. Lesz ott minden! Aztán tipli a városból! Ha ez eggyszerre nem megy akkor néha szaladj le
    az aknába. Elvileg az mondja az elején az intró hogy kérdezz a Mcload felől a kocsmárostól de az nekem nem akar beszélni. Lényeg hogy tiplit kell verni mert visznek a cellába. Namost az erdőben az öreg ad egy új várost.
    Eddig jutottam, most elkezdek próbálkozni tovább.

    Ha valaki eddig jobban megcsinálja megeszem a monitorom! Nagyon várom az észrevételeket és az ötleteket, ha valamit megtudok írok.