• MacrosTheBlack
    #24
    Most ezt direkt nem érted? Gondolkodj már hogy hányan, könyörgöm! Ez hihetetlen...
    Mi nemérthető ezen: "1. nincs pénze rá, 2. ingyen se kéne"?

    A demó a játék előtt szokott megjelenni, és nem kell az első percben letölteni a játékot mert még nincs demó
    Kivéve amelyik utána, időnként nézegesd mondjuk a hcgamer híreit, aztán meglepődsz!
    A Baldurs Gate 2-vel voltam úgy hogy meg akartam venni a cdgalaxisban, mondják nem lehet, majd ha lefordítják a kézikönyvet. Fél év múlva csörögnek, kész a fordítás (vagy 20 oldal, nem kapkodták el, az is valhalla páholy "minőség"), mondom mostmár kenjék a hajukra. Ilyenkor már mit akarnak, most vegyem meg teljes áron? Igaz, azóta úgy látszik tanultak az esetből (sztem volt több is), ma már javult a helyzet, behozzák angol manuallal is (eddig is tökmindegy volt hogy magyarul vagy angolul nem olvasom el).

    A jog és az erkölcs két külön dolog. 1956 se volt törvényes a ruszkik meg Rákosi szerint, ma mégis annak tartjuk. Mert erkölcsileg az volt. Ugyanez van a jogbitorlókkal is. Joguk az lehet hogy van, csak épp senkinek a szemében nem érvényes (a BSA-t és fizetett ügynökeit leszámítva). Mert ellenkezik a közerkölccsel. Vagy megváltoztatják, vagy marad így, de akkor az emberek hozzáállása is. A népnyúzó törvényeket sose tartották be, és utólag mindig jogossá vált. Ez lesz majd egyszer ezzel is.