• zsellerm
    #4
    Nem kell ahhoz "műmájer értelmiséginek" lenni, hogy észrevegye az ember, ha arányaiban elbaltázott dologgal kerül szembe. És nem kell a "filmtörténet legnagyobb alkotásán" ülni, ha jól kíván szórakozni. Karácsonyi film kapcsán szerintem a cikkíró sem az élet értelmét kereste az alkotásban (mint ahogy te nyilvánvalóan gondolod), csak mondjuk látott egy Love Actually-t (aminek a plakátját ez szinte egy az egyben másolja ez a film) és egy Apádra ütök-et (amire az előzetes alapján egyértelműen hajaz). A kritikát egyébként egyáltalán nem találom fikázósnak, abszolút "józanul kritikus", nem tudom mire vagy így kiakadva.
    Egy dolog, hogy karácsonykor szívesen ül be az ember karácsonyi filmre szeretni akarja azt és pozitívan áll hozzá, egy másik meg hogy a film milyen valójában. A kettőt ne keverjük már össze!!
    Mondom én, aki nem azért szeretek kritikákat olvasni, mert "érdekesnek találom, amint fikázzák a dolgokat", hanem mert egy összefüggő, átgondolt véleményt kapok belőlük egy filmről.
    Én ettől a kritikától megkaptam, amit akartam.
    Te meg nyilvánvalóan nem tudod, hogy mit zagyválsz össze.