Azaz mi kell a strike-hoz!!!!!
  • cvt01
    #81
    Ez az amator jatekos is bement a palyara es eszlelte, hogy a talp nem csuszik ugyanugy mint a masik de ott hibazott hogy nem probalt meg egy csuszast labda nelkul csak kapirgalt a base-en mint a vaktyuk

    Ha megnezed a kepeket az oldalon ( http://www.dynothane.com/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=31 ) van egy foto a talpakrol ( ha a kep fole viszed az egeret akkor lathatod nagyobb meretben is) azok kozott van egy talp amin van 7 db luk a kepen alatta vannak korongok harom kulonbozo szinben. Ezek a korongok kulonbozo tapadasuak termeszetesen. Tegyuk fel befele fordul el a labad csuszas kozben. Ilyen esetben a kulso sorba raksz egy tapadosabb korongot valahova (ezt persze ki kell tapasztalni) ami ellentart a labad onkentelen befele fordulasanak mivel fekezi a talpad kulso reszet. Ha jol eltalalod milyen korongot es hova tegyel az eredmeny egyenes csuszas lesz. Mi ez ha nem a legnagyobb talalmany az urutazas ota Csak ezt nem volt kedvem kiprobalni miutan visszamasztam a nyilaktol a base-re

    Az orr a nem csuszo oldalon azon tul, hogy jo vastag meg cserelheto is ha elkopik... ez megint az urutazas magassagait csapkodo korszakalkoto ujitas ;)

    Nem probaltam a dexter-t de az sst6 egy nagyon szep cipo biztos jo is viszont az sst7-esrol azon tul hogy baromi randa meg eleg rosszakat is olvastam