Azaz mi kell a strike-hoz!!!!!
  • Tristis
    #112
    Sziasztok! Még amikor kint voltam Washington környékén egy nyarat, akkor kedveltem meg a játékot. Nagyon jó volt kint a hangulat, torony sör, sok pacsi, nagy ujjongások! :) Akkor kezdett furcsa lenni a játék, amikor 80-125-151-et löktem az első három játékra... Utána nagy nehezen hazaköltöztem Kecskemétre és néha el-eljárunk játszani. Sima, technikátlan játékkal (bár a négy lépésre, a mozgásra kb. magamtól rájöttem) olyan 120-160 között gurítok, de volt már 176 is. Ez eddig a bevezető, most jön a bajom.

    Megnéztem, hogy hogyan kellene gurítani rendesen.... ma le is mentem próbálgatni mi-hogyan van. A lendületvétel, az ellentétes kéz mozgása, a rogyasztás, az egyensúly, a kéz vonala mind rendben van, azt is értem hova kellene a golyónak felfeküdni a kezeden (hüvelykujj töve), de hiába tartom kicsit szögben és egy nagyon picit befordítva a csuklóm, és hiába mutat egy órát az ujjaim vonala egész egyszerűen nem ér semmit, mivel nem tudom megtartani a csuklómmal a golyót :S Esküszöm nem akarom vállból meghúzni, nem akarom könyökből tekerni, én csak szeretném jól csinálni de nem bírok "alatta maradni" a golyónak. Ebben szeretnék tanácsot kérni tőletek, hátha valaki tudna ebben segíteni nekem.... :(