Meddig lehet elmenni?
  • mrzed001
    #195
    Szóval tök fáradt vagy, és éppen buliznak a szomszédban. Egy csendháborítási skálán 1-10-ig mennyit kapnának ?
    1- illuminált állapotban ritka dalolászás
    3- kevés basszus, normálnál azért jelentősen több hangerő (de falon át alig hallható)
    6- Elaludni lehetetlen, a trash metal basszusától lüktet a fal meg a fejem
    9- még a borosüveg is leszédül a szekrény tetejéről (hála a basszus dobogásának)
    10- Úristen FÖLDRENGÉS !!!

    ki van zárva, hogy >5, mert akkor éppen a düh tombolna benned. Bár vasárnap ugyebár nem kell dolgozni menned, de megnéztem volna a nyúzott pofád, ha ezt követően reggel 6-kor szól az ébresztőóra, hogy menned kell dolgozni.
    Vagy a teljesítményed a munkahelyen.
    Persze nem a mekibe, ott max odaégetsz valamit :p, hanem pölö leülnél fejleszteni komplex rendszert ilyen fejjel. És meg se próbáld bemagyarázni, hogy te olyan übermens vagy, hogy akármilyen fejjel akármilyen komplex rendszereket csinálsz, mert körberöhöglek, ennél már csak a másnaposság teszi lehetetlenebbé a feladatod.
    Persze hogy ezt megértsd komoly és felelősségteljes helyen kellene dolgoznod.
    Vagy a példa kedvéért képzeld el, hogy a szomszédod egy mentős/műtős orvos, aki nemrég feküdt le egy 14 órás műszak után. Másnap rábíznád az életed ???
    Ha meg szeretnélek ítélni eddigi hozzászólásaid alapján akkor: Felelőtlen tacskó vagy !

    Az meg, ha mások jól érzik magukat: hajrá. Ki a faszt érdekel?
    De továbbra is a kérdéseim fennállnak:
    - Joga van bárkinek megfosztani a pihenéstől? (az alvás megvonás nemzetközileg a kínzás kategóriába tartozik !)
    - Ki adta neki ezt a jogot? (az állam ugyebár nem, szóval ki a fasznak képzeli magát az ilyen ???)
    - Vállalja az illető a következményeket, vagy szépen áthárítja másra (undorító pondró az ilyen, legalább annyi esze lenne, hogy belássa azt mivel zajongott, a másik azért sérült meg/rosszul vizsgázott/nem tudta ellátni a kötelességét ... )

    És mégvalami: ugyan még nem hallottam rá magyar precedenst (bár lehet), de ha mellettem ilyet tenne az illető (egészestés hepaj, esetleg hétköznap többször), akkor szépen kivenném a legdrágább szálloda egy méregdrága szobáját, és az árát szépen visszaperelném a zajongótól (egy jó ügyvéddel gyerekjáték, sőt még egy durva kártérítést is fizettetnék vele). Na ez után nézném én meg, hogy lenne-e kedve még basszust bömböltetni, meg duhajkodni

    Ja és remélem a szomszédaid itt az új helyen hétköznap is folytatni fogják áldásos zajtermelő tevékenységüket, hagy tudd meg milyen is a fal túloldalán lenni. A másik oldalról ugyanis könnyű pofázni