Biztos vannak közöttünk Hatvaniak is :)
  • TothLaci
    #292
    Látom, már elkezdődött... de azért engem senki se vonjon be ebbe. Beszéljünk továbbra arról, hogy mi kéne a környéknek:
    - Még több munkalehetőség.
    - 3 és 4 műszakos helyeket teljes mértékben átalakítani, olyan 3 hónapos ciklusokká.

    Tehát: három hónap délelőtt, három hónap délután, három hónap éjszaka. És, hogy miért? Természetesen a hatvaniak, környékbeliek egészségéért. Nem tudom, mennyien támogatják, de ahogy most van, az hosszútávon tönkre vágja az embereket. Ember szervezete kb. 4 nap után szokik hozzá az éjszakás műszak vállalásához, de ugye akkor meg délelőtt jön, stb...
    Vagy egy másik alternatíva, ami nem mindenkinél válik be: ha mérnök valaki és több nyelven tárgyalóképesen beszél
    (pontosabban németül/angolul emberséges tárgyaló hangnemben beszél, magyarul pedig... szerintem mindenki tudja)
    vagy esetleg van egy nagy fejes ismerőse a cégnél, aki bejuttatja hosszútávú biztos pozícióba, akármennyit is bukik a cég ezzel vagy éppen jól ért a kollégák letaposásához, tudja, kinek kell megfelelően csattogni, stb...

    Na mindegy, én csak úgy szeretek véleményt bármiről is leírni, amit teljes mértékben átlátok, ezért adom inkább ezeket az ötleteket.