Szőke Kóla
  • BONO
    #48
    Huhh ember most qrvára megmondtad a frankot! 1. Nem nézem a heti hetest! De látom az aktuális bemutatót meg olvasok újságot és innen onnan tudod olvasok akaratlanul is erről a műsorról különben ki mondta azt, hogy nézem? (De természetesen láttam már belőle mert olyan dologról nem tudok véleményt nyilvánitani amit még nem láttam ja és ezalól nem képez kivételt a szőke kóla sem amit megnéztem időközben és iszonyatosan nem jött be)! 2. Te meg inkább a könyvtárakat látogasd a szinház helyet és nagyon sokat olvas mert vmit a hozzászolásomban is nagyon elolvastál! Egyébként többet járok színházba mint moziba! Az elmúlt hónapban (novemberben) csak 2. szer voltam színházban (ha érdekel a Revizort néztem meg a Vígszinházban és a Sárga liliomot a Nemzetiben)!

    És ha az is érdekel, hogy miért nem nézem a Heti hetest akkor szivesen elmondom! Azért nem nézem mert az a politikai látásmód amit ott eröltetnek nagyon távol ál töllem ebből asszem ki is találhatad a politikai hovatartozásomat is amiről most nem szeretnék többet beszélni bocs!