War Rock Regisztrációs Útmutató (Koreai verzióhoz)




WarRock - Ingyenes online FPS


Magyar WR rajongói oldal


  • WNW
    #1507
    Inkabb itt megy, hatha masnak is segit..
    Tehat felraktam, szepen ment is minden egesszen addig, mig 99%-nal megallt az update.. Elvileg megtortent a frissites letoltese, de nem indult el a gepen a program patchelese.. Uninstall.. Addig kapcsolgattam ki ezt-azt, mig vegul arra jutottam, hogy a viruskeresommel veszik ossze.. Comodo tuzfalam van, es Avast antivirus.. A tuzfallal ugytunik nincs baja szerencsere.. Tehat az lett a megoldas, hogy viruskersot kikapcsoltam, feltelepitettem a programot, szepen updateltem, mikor minden kesz volt, visszakapcsoltam a viruskeresot, es akkor mar nem akasztotta meg, es lehetett jatszani.. A kov. updatenel biztos megint gond lesz, akkor valoszinuleg megint jon a kikapcs, update, bekapcs jatek..
    Megvalami.. CCleanerrel tisztogatom a gepem.. Van egy olyan funkcioja, hogy atnezi a rendszert, es a hibas rendszerleiro fileokat torli.. Nos egyik nap futtattam, torolgettem ezt-azt, aztan mint kiderult, a Warrock egyik a mukodeshez szukseges file-at is hibasnak ertekeli.. Nos telepithettem ujra....