Adrian Mole könyv és TV sorozat
  • Bandew
    #1
    Hali!
    Gondolom biztos nagyon sokan olvastátok ezeket a könyveket és gondolom egyetértetek abban, hogy ez egy remek ifjúsági regény, nagyon jó humorral fűszerezve.
    Most olvastam el a Napi hat cappuccino-t, és furcsálltam, hogy még mindig nem érzem lezárva a sztorit. Gondolom a végén csak kap valami jót is az élettől a mi hősünk. :-)
    Nem tudja valaki, hogy lesz-e folytatás?
    Egyébként azért nyitottam ide, mert ügyebár van sorozat is a könyvekből (valamikor nálunk is ment), de ezeket egyáltalán nem lehet beszerezni. Szal sajna kénytelen vagyok warez témát kezdeményezni, de nem lehet megszerezni valahonnan netről? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk.
    Bár attól tartok ez a sorozat megúszta a digitalizálást, bár a "hat cappuccino" pl. 2001-es.
    Persze nem emiatt nyitottam a topikot, örülnék ha megosztanátok a véleményeteket a könyvekről.
    Aki nem olvasta, annak ajánlom, hogy pótolja. Bármely nagyobb könyvesboltból beszerezhetők, darabonként 1000 ft-ért, ami szvsz ma már nem egy nagy ár egy jó könyvért, főleg ha figyelembe vesszük, hogy egy kicsivel komolyabb újság, már jóval többe kerül.