• FTeR
    #204
    1. rengeteg resident cucca van az ofisznak, ezeket nem kell elindítani. ilyen ez a vágólap is.

    2. nincs mit pontosítani. "A WRC dologhoz annyit, pont azert van ennyi fele disztribucio, hogy a disztributor legozzon a kulonbozo felasznaloi igenyeknek megfeleloen, a user meg eldonti, hogy neki melyik a szimpi. Alterntiva van nehany szaz, lehet valogatni." ez így szépen hangzik és látszatra működik is, de ezt semilyen piaci mutató nem igazolja. és a júzerek többsége (az a 90+%) nem akar ezzel foglakozni. ez tipikusan olyan dolog, h a linux egy nme létező piaci igényt próbál kielégíteni (azért mer pár száz embernek igénye, még a piacnak nem lesz az).

    3. ah, megvan a félreértés. én nem arról beszéltem, h mezei fájlkezelő ablaknak külön szabályozni hangját (nemtom ennek mi értelme lenne). én egy ablakozó rendszerben elindított alkalmazás rendszer szintű szabályozásáról beszéltem. olyan nincs, h ez nem megoldható, mivel maga az os adja meg a jogot arra, h egyáltalán kiadja a hangot.

    4. jó itt nincs vita. de nem hiszem, h az egész jót tesz a linuxnak. mondtam, saját magát gánycsolja el.