Derapo#49
Én nem mondtam,hogy fanatikus vagy de ne is haragudj úgy viselkedtél minhat a földön nem lenne más csak a ps2.Na végre!!! Valamiben egyet értünk: "kihoztak a boxot es tul koran kifuttatjak, mert nem m1, szarnak arra aki 1-2 eve vette, neki nincs tovabb," sajna ez az üzlet.Az MS ehhez ért.Undorodom tőlük de komolyan.
"strapabiro :) ne viccelj mar mi a fasznak legyen egy konzol strapabiro, a kulonbseg annyi, hogy az MS tudott kisebbet csinalni az M meg szart az egeszre (gamecube meg mar alapbol icipici volt), szal latod neked strapabiro konzol kell, en nem akarok vele semmit csak jaccani es azert ha egymasmelle tesszuk a PS-twot meg a bvoxot eleg funny ahogy mutatnak."
Komolyan vicces a kettő egymás mellett:)
DE! A strapabíró nálam azt jelenti,hogy nem kell úgy bánni vele mint a hímestojással,nem kell fejet cserélnem,joyportot se...az évek folyamán már vagy 3 ps2-t elfogyasztottam,míg xboxból csak újat vettem,a régit meg neki adtam az öcsémnek és még most sincs semmi baja.
Jó az xbox hidd el legyünk pajtások jó?