• static
    #115
    Tulajdonképpen azért mertem feldobni ezt a témát mert elolvastam ennek a csávónak a könyvét. Leghosszabb ideig volt meghalva a tag amit eddig jegyeztek ráadásul ezt a könyvet úgy írta, hogy azóta volt egy szívinkfartusa is és akkor is meghalt. Első esetben belecsapott a villám telefonálás közben. Sajnos a könyv címére már nem emlékszem, de elég hihető volt. Majd utánanézek, az a baj, hogy úgy kaptam kölcsön. Természetesen nem látja mindenki az alagutat de az emberek túlnyomó többsége igen. Több mint 30 emberrel láttam személyes riportot /teljesen hétköznapi magyar emberek voltak/ és nagyon nem úgy tűnt mintha kitalálták volna az egészet. Persze abban is van valami amit mondasz mert hát ugye sajnos az emberi elme primitívsége határtalan. De Amerikába és a világ összes országában hasonló esetekről számolnak be. A te dolgod eldönteni, hogy hiszel e ennek a pár millió embernek akik már meghaltak. Speciel én hiszek nekik.

    Érdekes még az is, hogy az öngyilkosok egyáltalán nem látnak semmiféle alagutat. Szal jó helyen kapisgálsz, ha nem is éppen a pokolba kerül pár ember de lehet nem érdemli meg, hogy létezzen mivel eldobta magától az életet stb..