• BlackRose
    #8
    Emberek ez az EU amelyben minden polgárnak egyformák a jogaik és a kötelességeik... nem ezt dumálják napról napra? Én eddig azt tapasztaltam, hogy van két féle EU, az egyik amely a politikusok parasztvakító dumáikban szerepel, a másik meg ez a Beirut ami most történik egyébként a büszke franciáknál, vagyis ahogyan ők mondják a kultúra fővárossában... na de mindegy, amikor semmivé veszik a valóságot és mások szemében meglátják a szálkát a sajátukban meg nem látják a fatonköt akkor ez ide vezet... ja igen az USA a piszkos mi meg vagyunk a f@sza gyerekek... pedig most ez megmutatta, hogy a legjobb esetben ugyanolyan piszkossak vagyunk (mármint az EU) mint az USA... szerintem ez a blogkorlátozás semmit sem ér... először a francia kormány mondjon le, aztán alkossanak egy nemzeti krízis-kormányt, mert az ide való, oldják meg a dolgokat és minnél előbb új választásokat írjanak ki, de ami a legfontosabb, útközben jól ellemezék, hogy mit is szúrtak el ennyire nagyon. Persze a rendbontókat nem védem, ha tőllem függene, már rég beléjük vágtam volna... de ez már nem érdekes, a megelőzésben van a gyógyszer.