Ogame Starwars-os űrstratégia
  • zserrbo
    #549
    Azzal a fenttartással regeltem az Ogame-re, hogy nem lesz olyan fos, mint a stargate wars, ahol az a hobbi, hogy a kis játékosokat alázzuk. Erre már 3. jára támadt meg 1 héten belül a top 84. vagy 86. játékos (én 2000. vagyok) Tegnap este már nem akartam felzörgetni szobatársamat, mert éjfél után értem haza. Reggel első dolgom lett volna egy 9-es szintű pajsz kikutatása, de neem. Egy szá*b***tt gy*k*r mindig hajnal fél 5kor támad meg. Írtam neki hogy reméltem nem jön megint és hogy "baszódjon meg". Káromkodásnak ennyi volt csak így a végére, mert g**cire ideges voltam reggel. Erre beküldte a levelet és enyhe káromkodás miatt 1 napi kitiltás. Nekem itt volt vége a játéknak. Köszönöm nem kérek ebből a fosból, ahol az az élvezet ha 400 hajóval támadnak meg pedig volt védelmem, de ő neki 5-5-5 szinttel erősebb támadása, pajzsa, szerkezete van és 400 hajó. Nagy szüksége lehettett a kb 110 ezer fémre és 80 ezer kristályra, amit végül zsákmányolt. Rádásul szerintem még azért is jön kapóra neki a hajnali támadás, mert a csata után küldi a szemeteseket és még azt is ellopja. A támadóm adatait azért majd beírom még ide...