• NEXUS6
    #50
    Mondtam má' hogy lamer vagyok?;)

    "A Windows Live jelenleg béta verzióban elérhető, de már körvonalazódni látszik a tervbe vett szolgáltatások köre. Ezek között megtalálható az MSN jól ismert internetes keresője, egy új webmail felület, többféle híroldal, és egyéb, még nem látható opciók. A levelező szolgáltatás a vállalat állítása szerint egy új alapokon nyugvó, az eddigieknél megbízhatóbb és biztonságosabb megoldás, amelyre a Hotmail és MSN felhasználók minden további nélkül áttérhetnek. Ehhez kapcsolódik majd a Live Messenger (azonnali üzenetküldő), a vírusirtó és egyéb biztonsági eszközökkel ellátott Safety Center, a OneCare Live, illetve a Favorites, amelynek segítségével bárhonnan elérhetjük a böngészőben és az MSN-ben elmentett kedvencek-listát."

    Szerintem ez egyáltalán nem azt jelenti hogy koncepciós oldal lenne!

    "ha zavar a süti akkor letiltod és kész. csoda ff oldalra lebontva képes ezt megoldani. lehet, h újat mondok neked, de a google search is használ sütiket, pedig nem köti az orrodra. kicsit álszenteskedő beszólás volt."
    Persze hogy használ más is sütiket, de talán nem ilyeneket, ilyen veszélyeseket!
    Továbbra is fenttartom a biztonsággal kapcsolatos kételyeimet.

    Ment a válasz a BG50-re!;)