• RealPhoenixx
    #18
    Sziasztok

    Ezek a vizjeles dolgok csak lopasok, legalabbis ha ugy nezem, hogy titkositassal foglalkozok, es tobb mint 5 evvel ezelott ilyesmit mar kidolgoztam doksiban, s nem csak filmekre, de mind1.
    A vizjel amugy ha jol meg van csinalva, akkor nem tuntetheto el, de ezek a ..... nem tudjak ugy megcsinalni tutti, tehat ebben az esetben barmi fele masolas eltuntetheti a vizjelet, illetve az azonositot, sot, egyetlen konvertalasnal is eltunik, amit viszont en kidolgoztam, abban nem tuntetheto el, etc.

    De amugy meg leejtem ezeket a lomha fejlodesu teruleteket, mert siman le lehet pipalni ezeket a gyopar otleteket, nem veletlenul szorja a lovet Disney meg a tobbiek, eves szinten ilyen kutatasok cimen kb 10 milliard dollart szornak el;
    Ha nekem adtak volna csak 1 ev ilyen osszeget, nem kellene mindenfele kulonleges lejatszo meg minden, es a masolas vedelem reg megoldott dolog lenne.

    Csakhogy ezek a szellemileg nem minositheto egyenek ................ -inkabb nem irom tovabb, hagyjuk.
    A lenyeg: az otlet lopott, nem kidolgozott, bena, el van szurva, siman torheto es hamisithato, etc.
    En azokat sajnalom, akiket milliardjaiktol szabaditanak meg dorzsolt de vegtelenul buta emberek, s azokat is, akiktol szerzi az a milliardos a milliardjait ugyanigy.

    Szval nem kell aggodni, ez siman kijatszhato.