• droland
    #30
    "Szerintem nincs még1 oprendszer a PCn, aminél ha mondjuk játszom, utána jobban járok ha kilépés után újraindítom a gépet, mert 1 perc mire egy nyomorult Flash 7 elindul game kilépés után, ami boot után 5 sec. Vagyis 5 sec+40 sec boot<1 min indítás."

    Én ezt nem értem. Néha poénból újra megnézem a lost coastot, ami ugye majd 3/4-ed giga ramot min. felfal, megunom kilépek belőle HOPP, ki is lépett, gondolkodás nélkül 1mpce belül. Meghívom a böngészőt bejött az oldal, sehol egy krekegés, darálás a vinyón.

    BÁR azt nem árt elfelejteni, hogy ha X memóriánk van és ebből egy játék több mint X-et igényel, akkor szépen megállás nélkül cseszegeti a vinyónkat és akkor ne csodálkozzunk, hogy kilépés után még próbálja magát megtisztítani. Linux alatt 256mb ramnál már láttam dolgozni emberként több mint fél gigás KÉPPEL egy programmal, és a programmal való kilépés után még az az OS sem tudott min. 5mpig mit kezedni a felhasználó kérésekkel (pl. klick), az is "meghalt" egy pár mp-ig... ez van...

    Miért várunk csodát egy olyan géptől VAGY os-től amin egy olyan szoftvert futtatunk aminek a memória igénye Z, nekünk pedig nincs min. 1.5xZ? Miért várjuk el, hogy gond nélkül(folyamatosan) fusson??? Miért nem indítjuk el akkor a quake3-mat egy vooodoo1-essel egy p1-es gépen 4 mega rammal win95-ön??????? (a win95 fut 4mb ramon!) Szóval ennyi...