Sci-fi sorozat
  • _Vegeta_
    #162
    #159: Hat most mit mondjak. Senki se kepzeli magat jobbnak mert xyz-t nez. Egyszeruen igenyessegrol van szo az en esetemben. Vegyuk peldanak akkor a lostot. A lostnak a legnagyobb erossege a misztikum es a karakterek jellemenek lassu feltarulkozasa volt. A masodik szezon pedig nem errol szol hanem gombnyomkodasrol mert kulonben a vilagot magabaszippantja egy feketelyuk. Szoval igenyesseg.

    #160: "...Te is csak egy ugyanolyan SENKI vagy mint én, mint Vegeta, meg mint a föld teljes lakossága,..."
    Sajnos ez igy van, de az embernek torekednie kell arra hogy valaki legyen nem? :)

    Az viszont igaz, hogy a sorozatokat szorakoztatasi celzattal keszitik, igy nem biztos h tobb egy sorozat ha teszavaiddaleljek IQ-High. Ez nem feltetlen jo tulajdonsag ahogy az IQ_Lite sem feltetlen rossz tulajdonsag, szerintem.

    #161: A lost a 2x01tol melyrepulest hajtott vegre.
    Kar hogy sitcomokat nem nezed pedigcsak 20percesek, mint az animek. A scrubs pedig raadasul IQ_High. ;) A how i met your mother pedig a legaranyosabb sitcom amit eddig tapasztaltam. :)