• pemga
    #13
    Igen, és én tudom hogy úgyis elgépelem :). Akkor miért ÉN csináljam :). Csinálja az, aki abban jó. :) Láttam embert aki fejben számol logaritmust, ql, és? Mátrixműveleteknél meg lehagyja az embert :)). Az ilyen emberi feat-ek eléggé mulandóak :(. A sok nyelven tudás is addig hasznos képesség, amíg buták a gépi fordítók. Egyelőre én hajszolom az x-edik nyelvem, mert bízom abban, hogy az még jó lesz egy ideig (meg tetszik :)), de a többit (pl. kínai) már én is géppel nyomom. Szegény festők is hogy visszaestek, ahogy megjelentek az első fényképezőgépek... A kódexmásolókról nem is szólva. Az email is alaposan felforgatta a levelezési szokásokat.

    Az időbeli limit az ql lehet, kb. ilyesmit sugall: "Nem érdekes, hogy megcsinálod-e a munkád, elég ha türelmes vagy." :). Szerintem át fog menni a haverjához megnézni azt a filmet :). Hacsak nem akarják a szülők felügyelni a gyerkőc mozgását, nyomnak egy GPS jeladót a bőre alá, majd az áram jól megvágja ha ki akar lépni a lakásajtón tiltott időszakban... Csak nehogy véletlenül beszélni kelljen vele bármiről is... :DD