• pemga
    #17
    Itt most mire gondolsz, mint feat amit nagyon kevesen használnak? De egyébként ez bármire igaz lehet, mindig lesz olyan feat, amit kevesen használnak, erre alapozva nem fejleszteni szerintem butaság :), én pl. használom az advanced kapcsolókat rendesen. Sőt, én hiányolok és még feat-eket, mint pl. EU only, amiben benne lennének az EU-s domainek nem kéne egyesével végigpróbálgatni, nyelvek között tudjon forgatni (a latin-ok egymás között elég jól fordíthatóak), toldalékolás felismerése (ha legalább szótöredékekkel működne, a magyar kicsit elkattant a szótő és magánhangzó váltásaival). A szinoníma keresés angolban tök jó, de más nyelvekkel az sem működik (pl. ~cat -> feline, kitty, stb.). Jó lenne még spamszűrő is (mint pl. amit a szánalmas.hu csinál, hogy beindexel minden szót a domain nevébe az első oldalakra, de rengeteg ilyen bot-site van, ezeket én már helyből -site: kapcsolóval lököm, ha gond van.)

    Amúgy gugli nem sétál végig mindenen indexelve, ez az amit mondtam. Igyekszik oda nyomulni, amire sokan mutatnak, köröket keresni amik egymásra mutogatnak, és azt csak bizonyos de rövid mélységig felkutatni. Ugyanis ő úgy gondolja, hogy adott körben nagyjából ugyanaz van, elég ha a kör közepét neked kidobja válaszban, Te úgyis megnézed ha neked tetszik. Ezért is nem akar bruteforce végigindexelni mindent. Mit értesz meta-indexelés alatt? Régen volt a "META keywords", de azt inkább hagyjuk, elég szánalmas, régen a gyenge vasak korszakában kellett, de akkor is rosszul voltak már kitöltve, ha voltak egyáltalán. Vagy META alatt olyan paramétereket értesz, mint last modif, author, location, language, stb? Mert ezek benne vannak, és lehet is rájuk szűrni. Vagy konkrétan mire gondolsz?