• Rockstar
    #83
    Érdekes téma. Én elég sok dvd-t vásárolok, legyen az 5000 Ft vagy 999 Ft, ha az a film hordoz magában valami értéket. A 999 Ft-os kategória szerintem elsősorban azokat célozza meg, akik megveszik a Tesco gazdaságos DVD játékost 10000-ért. Nyilván, aki ilyet vesz, annak nem lesz pénze az 5000 Ft-os dvd-re. És sajnos sok ember jár ebben a cipőben.
    Én mindenképpen eredeti párti vagyok. Akinek van ingere, az töltögessen a Netről órákon keresztül orosz moziból felvett, feliratos filmeket (olyan félrefordításokkal, elírásokkal, helyesírási hibákkal) és kuporogjon a számítógépe előtt, miközben csörömpöl az 5.1-es műanyag hangrendszer. Vagy vegyen kalóz dvd-t 1000-ért, nézze meg egyszer a filmet, majd egy fél év múlva bosszankodjon, hogy már nem játsza le a dvd lejátszója. Szerintem a dvd lényege pont a minőségi szórakozás (kép és hangminőség) és ezekkel a módszerekkel pont a lényegét veszíti el a mozizás élménye. De ez szubjektiv dolog és pénzkérdés. Mindenki tehetsége szerint. És szerintem nem kell lehülyézni azt, aki megveszi az 5000 Ft-os dvd-t. Én poont fordítva látom.