Vajon a Bluefish üzletekbe szándékosan csak hozzánemértő arrogáns parasztokat veszik fel eladónak?
  • soulhunter
    #175
    idézet:

    ""Tipikus magyar szervizes hozzáállás. Németben ezt nem mernék megcsinálni az emberrel."
    Meglehet, de egy német hajlandó fizetni szolgáltatásért és szervizért."

    én is fizetnék,ha megcsinálnák...
    de hogy 1 nyamvadt ventit nem tudnak kicserélni (rosszabb esetben javitani),azt nem tudom elfogadni... idejük lenne, vannak az üzletben 5-en dolgozók...
    amugy ha az olcsobbat akartam volna venni,akkor inkább várok 1 hetet 1 MSI-re,mert az ~2000-rel olcsobb... na,akkor nekem német a felfogásom,meg a hozzáállásom,mert eddig is kiadtam inkább + 5-10e-t,csak jo legyen...
    most a jo 1 nagy rakás szar...
    van a gépem,ami összvissz ~280e körül van,és vagy a winfos hal be,vagy az ASUS... hát igen... mindig csak és kizárolag az ASUSsal voltak problémáim... csak sajnos mindenhol ezt tárolják polcon,és ha sürgősen kell, kénytelen vagyok megvenni...

    tanulság:
    az ASUS tömegcikk, amit azért vesz mindenki,mert olyan türelmetlen,mint én,és inkább megveszi polcrol ahelyett,hogy várna 5-6 napot 1 MSI (leadtek, zalman, codegen, stb, stb) cuccra, ami ugyan nem olyan hiper elterjedt,mert drága,és emiatt nem tartanak,nehogy a nyakukon maradjon,vagy az árzuhanás után veszteséggel tudják csak eladni
    megjegyzés: ez a megállapitás nem bluefish függő, sőőőt! a győri üzletben nagyon sok márkás cuccot is tartanak, csak sajnos mindenből csak 1et...
    bezzeg ASUSbol 2-3-at,mert tudják,h a 4 betű miatt mindenki elkapkodja az árzuhanások előtt :(

    felhivás:
    aki megcsinálja a chipset ventim (amin semmi csavar nincsen),annak 5, azaz 5000-t adok a javitásért + 2000t a házhozjövetelért (feltéve,hogy vállal rá az illető 1 évnyi bármikori javitást / cserét) !!! (szal had ne kelljen 3 7et várnom,mig megfordul bp-ről)
    icq számom az adataim közt, győri gyerek vagyok, szal nem akarok pl. szegedről ugrasztani senkit :)