• BlackRose
    #2
    Politics... nothing but stupid politics... szerintem elég sok igazi probléma vár megoldásra, és ha bár nincs semmi kifogásom, hogy nemzetközi bla bla bla legyen, de ez annyira nem fontos dolog, hogy szóra sem érdemes, ugyanis ezen a téren semmi probléma nem volt, és nem is hiszem, hogy lesz ez semmi más csak hülye irígy duma, szerintem még az USA kifogástalanul végzi a munkát ezen a téren legalább annyit megérdemel, hogy miután az Internetet kitalálták, és a összehasonlítatlan mértékben járultak hozzá az elterjedéséhez is, (hardware, software, user...), hogy az ICANN-t továbbra is működtesse, de mivel pragmatikus vagyok és tudom, hogy az információ az hatalom, meg, hogy a politika az a legfontosabb ebben az értéket eltórzító világban, ezt kell látnom minden nap. Pedig itt nem vagyok sem USA fanatikus sem EU sem nemzetközi, csak felteszem magamnak az egyszerű kérdést: Mivel lesz nekünk jobb ha az ICANN átmegy nemzetközi mancs alá? Mivel semmi elfogadható választ nem tudok adni, hát tiszta státuskérdésnek (mellverésnek, és mindkét oldalról) meg politikának tartom az egésszet, és mint minden ilyen dolog alapjában pénzünkbe keröl, de nem hoz semmit, idiotizmusnak kezelem, but then again itás just the fact of life... Scott Adams (a híres Dilbert megalkotója) azt mondja, hogy erre van egy egyszerű elmélet, AZ EMBEREK IDIÓTÁK... beleértve jómagam is...