Daemon tools 4
  • bat777
    #2107
    hali

    az lenne a problemám, h nem tudom felrakni a dt-t, mert a próbalicens lejárt, és nem tudom ujratelepíteni, a crackel nem boldogultam, többször megpróbáltam, ezért hagytam, h majd ha lejár, akkor ujratelepítem de nem engedte... most poweriso-t használtam, de előjött megint a problemám, h nem jó neki a képfile, valami memoria hibát ír ki, ezt a daemonnál megoldottam régebben, másikfajta meghajtót kellett nyitni neki, mivel 2 fajtát lehet.. tán ide meg volt valami másik..már nem emlékszem...

    most újra megakartam próbálkozni a daemonnal amit évekig használtam.. de nem boldogultam vele... hol lehetne a registriből kivenni valamit, h ne lássa, h már volt a gépre telepítve, ne lássa, h lejárt a licens, és megpróbálkoznék megint valahogy feltelepíteni... vagy ha valaki tud jobb ötletet a problemámra, akkor azt szívesen olvason...
    hiba: egy readprocessmemory vagy writeprocessmemory kérésnek csak egy része készült el. ez a hiba, a múltkor megoldottam azzal, h a daemonban másikfajta meghajtót nyitottam, és az megoldotta a problemámat, most ez előjött megint. a daemont nem tudom feltelepíteni a már leírt hiba miatt.. várom a javaslataitokat. köszi