Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • winnie
    #131
    látom nem megy másképp csak egyenként.

    aztán pontozzunk. addig nem érdemes továbbmenni. 2 ziccer, amivel 2-0-ra elhúzhatok. aztán te jössz.

    nem. én azt mondom, hogy egy sorozat amely sikeres lenne amerikában 8-tól, az siekers lenne 10-től is. és fordítva.
    Nem ezt írtad, idéztem az eredeti állításod: "nincs olyan, hogy rossz időpont, csak keveseket érdeklő sorozat


    ugyanaz a két állítás. az 2. írtam, az 1.-ben meg kifejtettem, hogy mire gondoltam. (mert te ki tudja miért behoztad a WW-t meg az angel-t, holott mint írtam párszor szóba sem került magyarország.)

    az evolúció.

    1. rossz időpontról írtál egy amerikai sorozattal kapcsolatban
    2. én mondtam, amit. "2."
    3. az amerikai példára hozott hasonlatodra, kapott cáfolatomra, ellenrvként magyar példát hoztál fel egy amerikai sorozat topikjában.

    kérdés: hogy kerül a csizma az asztalra? miért hoztál fel magyar példát - helytelenül? (és itt nem fogadom el azt a választ, hogy nem írtam oda, hogy "amerikában", mert a topikban eddig szó sem esett nem amerikáról. (ha azt írom, hogy nézettség, akkor az amerikaira gondolok alapból)

    Egyébként ezt az állításodat is szívesen megvitatnám, mert sztem ez sem állja meg teljesen a helyét. 20-ról 22-re tett sorozat/film/akármi sztem legalább 15-30%-al kisebb nézettséget ér el

    ??? ez vajon mire alapozod. amerikában a leggyengébben nézett sáv a 20.00-ás, a legerősebb a 21.00-ás, a kettő között van a 22.00-ás.

    nézettségi lista - top9:

    1. 21.00
    2. 21.00
    3. 22.00
    4. 22.00
    5. 20.00
    6. 21.00
    7. 22.00
    8. 22.00
    9. 20.00

    4 22.00-ás, 3 21.00-ás és 2 20.00-ás.

    kérdés. igaz-e az állításod, miszerint 20.00-ról 22.00-ra téve valamit csökkenni fog-e a nézettség.