• TH448
    #27
    Ami engem illet, szerintem eleve a zenészek sem megfelelően vannak fizetve. Értem ezalatt azt, hogy mondjuk keressen a koncertekkel (ugye ott csinál is vmit), de mondjuk a "nagyok", akik megírják a szöveget, alárakják a zenét, hát, nehogy már milliomosként éljen az eladásokból... Normál ember gürizik mint állat, és akkor sincs látszata, ezek meg felnyávognak pár számot, és...
    Tehát koncertek meg egyebek...
    Ugye erre egyik legjobb példa Palotai, aki ugye rétegzenét játszik, de mivel DNB-t nem veszik annyira, meg ugye ő DJ (bár volt neki válogatásalbuma), de legalább csinál hetente mittudomén hány bulit, nem pedig csak egyszer csinál vmit, aztán dől a lé. Érdekes mód, amikor a tv-ben vmelyik kommersz zenész házát mutatják, sosem jelent gondot az anyagi kiadás. És ott van pl. az Aljas kúszóbab, akik abból sosem fognak megélni, mégis csinálják...
    A kiadókról meg csak annyit, h kapják be, telhetetlen bagázs, úgy kell a semmiből pénzt csinálni, viszont ugye már féltik a jövőjüket...
    Viszont Stewe Jobs is elmehet a fenébe. Játssza itt a jófiút, aztán nézzük meg egy MAC árát, vagy egy iPodét. Szóval ez kurva jó szöveg, meg szépen hangzik, hogy jajj a felhasználókért mindent, de az Apple-nek megvan a haszna, és csak egy új ágazatból akar nagyobb százalékot...
    Minden cég profitorientált, ez van, nem tökéletes a világ.