milyen bulit szerveznél,kivel,hol,mennyiért? mit szeretnek a mai gyerekek? szülinap,névnap,ünnepek..stb...buli és ajándék ötletek..
  • Sné Zsuzsa
    #16
    Hát....tüzijáték...nem is tudom...most arra gondolj vissza,h ogy a gyerekkorodból mennyi maradt meg...hát..én egyszer egy hónapig voltam Kanadában, de semmire nem emlékszem :D Szal nem érdemes egy gyereknek nagyon nagy ajándékot venni...na és, amit mégjobban nem nézek semmibe, az az...ha a gyereket a playstationnal vagy számteches dolgokkal szobabörtönre ítéled. Az tuti, hogy az én csöppségeimnek nem lesznek idióta játékai, a TV-n is csak az MTV1 és az ismeretterjesztőek fognak menni. Vidd el a gyereket egy parkba mesélj neki sokat az állatokról meg egyébről vagy vegyél neki egy kutyát, had tanuljon meg vigyázni és gondoskodni egy élőlényről...vagy vagyél neki ismeretterjesztő könyvet sok-sok képpel...és lehet, hogy akkor éppen nem arra számít és nem örül neki annyira,de csak el-el nézegeti majd és lehet, hogy annyira elkezd érdeklődni a terület iránt, hogy későbbiekben azt fogja tanulni. Egy gyereknek sok szeretet és odafigyelés kell nem holmi idióta trendi baromság, amit 2 percig élvez. Szal hanyagold szerintem a tüzijáték gondolatát.Legyen olyan játék agy vmi, amit a szabadban kell használéni, vagy tanítsd meg őket néhány dolog elkészítésére..szal, ha vmit saját kezeddel összeállítasz, az sokkalta többet ér :) Csak fantáziadúsan Kedves!