• Ceb
    Na végigolvastam. Általában kibírom anélkül a Windows-Linux csatákat, hogy hozzászóljak.

Szóval, a linuxosok is rájöttek, h segíteni kell a programozókat h tudják milyen programokara libekre számítsanak ezért jött létre az LSB.
    2. Ez a miért nem jó a libes megoldás okfejtés nagyon tetszett. Szóval első
    kifogás, az volt, hogy de honnan tudja h mik vannak fenn és az biztosan fenn van-e
    (amúgy igen ez műx--> csomagkezelés),aztán mikor visszakérdeznek, h ugyan és honnan tudja h fenn van ez meg az a szoftver a válasz eleve tudja h mi van fenn ugy irja. Ezt igy szerintem nem kéne akkor hasonlitgatni mert nem ua a kategória. Amit SZERINTED az egyik nem tud és ez a hibája azt a másiknak nem is kell. Loool

Ezek a viták olyan értlemetlenek, de sose állják meg az emberek h ne szólajanak hozzá
    Én akkor is Linuxot fogok használni ugyis, ha a fene fenét eszik is, nekem tetszik elismerem aki a windowsal se boldogul annak ez is magas lesz, de aki igazán ismeri a winjét annak a linux megtanulása se jelenthet gondot.
    Én úgy gondolom azuért sütik rá a linuxra h nem userfriendly, mert alapból minden plussznak itélt szolgáltatás le van tiltva, ha szükséged van rá és van hozzá elég tudásod majd aktiválod. Ezzel szemben MS elhizeti h te aztán már mindent tudsz, mert nála alapból minden engedélyezve van és úgy kell letiltani.
    Na ez hosszú lett úgyhogy megyek is. uff