• Bucser
    #412
    De mondom:) Délutén 6-kor leültem és másnap hajnali 5-kor keltem fel előle:)

    Ha valami tetszik azzal rendszerint így járok:)

    Egyébként a sorozatot azért nem lehet folytatni, mert a főhőseink nem a történelmi személyek voltak. A Sorozat célja pont az, hogy bemutassa a nagyfomrátumú eseményeket a 2 légionárius majd exlégionárius szemszögéből.

    Egyébként, hogy őszinte legyek nekem az első sorozat sokkal jobban tetszett.

    Míg az első sorozatban sok volt a dráma, és a feszültség itt egyetlen (magánéleti) dráma volt igazából amire nem számított az ember. A többi baromira előre látható volt.

    Octavianus lecserélése sem tetszett... Túl kontrasztosak voltak a különbségek. Hogyha az első részekben úgy gondolták (második szezon), hogy Max Pirkis megfelelő személy Octavian szerepére akkor nem értem, hogy miért kellett lecserélni Simon Woods-ra.


    Az első szezon összhatásilag fényévekkel jobb volt mint a 2. szezon.... De mindkettő jó és lezárjáka történetet, de a 2. szezonban hiáényérzetem volt a végén. ÉS jobb, hogy ezt így lezárták.