• BlackRose
    #92
    Nem, én IT freak vagyok, az USA meg csak azért érdekel, mert mint domináns hatalom jelenleg nagyon komoly befolyással van az emberek életére az egéssz világon (ha tetszik ha nem), főleg a gazdasági téren és az IT-ben, de minden másban is. Legtöbb dolog ma onnan indul vagy ha nem is ott van kidolgozva és ezért szerintem ha átfogóan akarja az ember érteni a világot akkor foglalkoznia kell ezekkel a dolgokkal. Különben azt mondják, hogy a legnehezebb átlépni azokat a határokat amelyek bennünk vannak... nekem ez sikerült és már néhány éve az egéssz világot hazámnak tekintem, minden része nekem egyformán szép... ezért nem csak az USA érdekel, de mondom mivel jelenleg a legbefolyásosabb a legtöbb időt annak szentelem tisztán önző célból (minnél jobban akarok alkalmazkodni a helyzethez, és ezt könnyebb ha tudod, hogy hogyan működik a "világ közepe"). A másik dolog, meg, hogy ott majdnem minden dologban vezető helyen állnak és ha tanulni akarok valakitől akkor a legjobb ha az elsőhelyezettől tanulok (pl. ha borkészítés érdekel akkor Franciáktól meg a Magyaroktól kell tanulni, nem a Svédektől), ha meg a gazdaság és pénzügy érdekel akkor az USA-t figyeld, ha az IT akkor szintén... na gondolom érted miről beszélek...