• BlackRose
    #25
    KB, jelenleg az MS-el több munkát (jobban fizetett) tudok találni, de az IBM és főleg a Power az amit szeretek. (Sajnálom, hogy az Apple átállt az Intelre). Na nehéz egyformán követni két vágányt és jó formában lenni mindkettőben, ezért az MS dolgok mondjuk 70%-ban kötnek le, a maradék 30% az főleg Linux, meg van egy pici IBM szoftver is. A BlueGene logó az inkább egy olyan dolog ami azt mondja, hogy szeretem a szuperszámítógépeket, a bluegene-ről amit meglehet tudni (igy messziről) azt megtudtam, de sajnos csak állom marad, hogy élőben is játszadozzak vele, na ennyit erről, különben az IBM-et nagyon is kedvelem, annyira, hogy a Notebook-om még eredeti IBM ThinkPad T42P, (most már ez Lenovo) és igen dual boot, Windows és RedHat... különben hamarossan munkahelyet változtatok, messzire utazok (elköltözöm) és a helyzet jelenleg az, hogy elég sokat fogok non-ms féle (általában IBM de más is) technológiákkal foglalkozni, úgyhogy ki tudja (na most álmodozik a gyerek :) de mÉg esetleg valami BlueGene-el is találkozom :)
    Na de most itt Ballmer a pofa vagy én? :)