Minden ami a Yo-Yo-val kapcsolatos
  • shrike7973
    #74
    Akkor légyszives mondd meg (tudom hogy a hspin a legdrágább...), hogy mért van az hogy az én yoyom nem siklik levegőben hanem bhatározottan remeg vagy hogy irjam ezt le és a jobb fele nehezebb mint a bal kicsit döntött igy mindig nekimegy a falnak a zsinór ezért lehet vele csak 6 secet sleepelni...ez a yoyo egy csőd csak én nem olvastam utána, hanem bementem egy boltba ott volt pár yoyo mondtam ha van hozzá cd trükökkel király és megvettem...rábaszás...most azt mondják nekem vegyek egy kezdő yoyot ami nem kerül olyan sokba...de minek vegyek először eg kezdőt és utána egy jót, ha vehetek egyből egy jót?? Az lenne a pénzkidobás... Legtöbben azt tanácsolták dobjam ki (én iss igy vagyok vele) és vegyek egy FH zerot..aztán egy speedert vagy dark magic, vagy convict...
    Másrészt ha még tudnék valamit is ("Azért mert ha még nem tudsz semmit, akkor nincs értelme."), nem tudok megcsiánli akkor se semmit egy olyan yoyoval aminek rossz az egyensúlyoása, remeg, nincs csapágya...
    www.reflexshop.hu forumján is akik ilyet vettek mondták hogy nekik ilyen 13000 ft os volt csak vettek egyet ami fixed axles és ez jónak nézett ki de szar és ugyanezt írták....