Az emberiség hány százaléka képes ölni a háborúban?
  • TheRock18
    #288
    #287
    #288
    a válasz az,hogy nem kívánok neked olyan helyzetet,amit átéltem,és nem nem öltem embert,de ez csak azért volt,mert a testvéremnek megkegyelmeztek a "brazilok"
    mellesleg,ahol lakom elég nagy város(nem budapest) és képesek voltak a félvároson át kergetni,hogy megszerezzék,amim van,ugyanis hiába rántottak késeket nem adtam át..még úgysem,elemenkültünk,de utolértek,tesómnak kést nyomtak a nyakához,és az enyémhez is,mivel még itt is 5-en voltan 2őnk ellen...így úgy nézett ki,hogy 2 lefogta a tesómat...2 engem..míg 1 próbálta elvenni tőlem,amit akart...végül az egyik kapott egyet,a másik kettő meg elvette tőlem,amit akart,tesómat elengedték,és elszaladtak...
    végülis ők jártak rosszabbul,(kicsit sok erre az ismerősöm)mert szarrá verettem utólag őket
    3 hónap múlva pedig az újságban olvastam róluk,és rájuk illett a leírás :) a cuccomat soha nem láttam viszont,de legalább élek! ezt vehetjük rablótámadásnak...és igen,a menekülés sok adrenalint termelt,ölni tudtam volna,ha a testvéremnek baja esik...tehát ennyit a feltevésedről!