• Balumann
    #119
    Majdnem mindennel ami lan-ba is megy (sima lan-ba), de azért van egykét kivétel tapasztalataim szerint. Counter Strike-nál, akármelyikkel próbáltuk (CS 1.6, illetve most CS Source), mindig C class-t ír (gondolom torma1 te is erre gondolsz), aztán a NFS Most Wanted is ellenzi valahogy, de ahoz van egy trükk (kikapcsolja a netet és akkor átlépi ami ellenőrzi a netet, és utána asszem visszanyitja a netkapcsolatot is, és akkor jó. Mondjuk mást amit eddig próbáltunk minden ment. Illetve a Heroes 5-öt mondják hogy nem jó, de próbálták már sima lanba is és úgy se jó.

    Amiket én hamachival játszottam, teszteltem (nagyobb játékok): Star Wars Battlefront 2, Splinter Cell Pandora Tomorrow versus, Splinter Cell CT Versus, NFS Underground 2, Age of Empires 3 (ez nem mindig működött), Battlefield Vietnam, Battlefield 1942, Motocross Madness, Tony Hawk's Underground 2

    Ahol nem írtam ott gond nélkül működött, szóval műxik rendesen. És akivel legtöbbször játszottam routerrel van, tehát az sem akadály ;)