• mrzed001
    #94
    Nem 2003-ban kezdték el itt a Charmed-et adni? Lehet, hogy rosszul emlékszem?
    A DVD-ben igazad van, összekevertem valamivel.

    még egyszer mondom, hogy a mai állapotokról beszélek és nem a múltról. carpe diem, vagy mi.
    Te talán hallottad valami TV-s mogul megnyilvánulását (eddig rossz voltam, de most megjavulok :)) ), amiből arra következtetsz, hogy ez a múlt, és most már másképp lesz. Miért lenne másképpen? Mi változott? És mikor? Sztem semmi.

    de a lényeg, hogy MOST apró késéssel adják a sorozatok jó részét.
    Igen, van jópár, amelyik utólérte magát, és igen, van egypár, ami mindössze 0,5-2 év késéssel indul nálunk. Viszont a friss és új, az drága. A manager uraknak pedig csakis a profit a lényeg, szóval attól tartok, hogy ez csak ideiglenes lesz. Inkább csinálnak még egy big bránert, vagy agyalan világot, mert az fillérekből megvan, és eszi a sok buta bamba és jót butul rajta.

    már az is baj, hogy nem csak a tévében reklámozzák?
    Az a baj, hogy a TV-ben nem megfelelő minőségben reklámozzák
    Előkerestem az RTL 2 reklámját, no ez reklám.
    Így nyomatták be többek között (a többi sajna elveszett) az Andromeda és SG1 -nek, hogy most folytatása következik. Nem is hiszem, hogy gondjuk lett volna a nézettséggel :))

    az tipikus tévés taktika, hogy nem szólunk, hogy ismétlés van, mert az nézőtaszító
    Sorozatok esetében a nem szólás szerintem a nézőtaszító. Ismétlést úgyse nézi meg, aki már látta, pláne meg nem, ha új részt vár. Akkor egyszerűen kapcs el innen, és a k..a annyukat.