• Roli
    #44
    A Windows meg alapból kék! Az új zseblámpákon is kék szűrő van!

    Én nem értem. A nyagyapáméknak nem voltak ilyen gondjaik, meg az ő nagyapjuknak sem, pedig nem voltak ilyen luxusdolgok amik minket körülveszenek! Mégis sokáig élnek! Mert akkor aki túlélte a 16. életévét az már nyagy biztonsággal sokáig élt, mert akkor már elég erős volt a szervezete, most meg még egy kis portól is óvja magát az ember! Egyszer hallottam, hogy évi 2kg koszt kéne a szervezetbe juttatni, mert az az egészséges, és arra szükség van. De most nem jut még 1kg sem sokakba, meg a legkisebb horzsolást is azonnal fertőtlenítikbekötik, hagy gyengüljön az immunrendszer. Nincs neki mi ellen védekezni lassan. . . A kék fény eddig is érte az embert mégsem lett semmmi baja. A villám is kék mostanában meg elég sokat látni belőle, vagy a neoncsövek. Arra pedig még valamilyen szabályozás is van, hogy az iskolákban, közintézményekben milyen színűeknek kell lennie! Ennek nézzetek utána. Pont az erős kékes fényűeket nem nagyon szabad alkalmazni. Ja és ott van a másik, ha erős, dinamikus fényt akarsz, akkor kell ble kék, nem is kevés!
    A kajákról meg ne is beszéljünk, mert a Bolero nevű ital papírját megmutattam a kémiatnaáromnak és azt mondta, hogy kőoljaszármazékokból van ("Igyá paraszt!" gondoltam) Ha meg ilyenekt iszunk az a kis kék fény nem oszt nem szoroz.
    Ha valami nem pontos vagy másképp tudjátok nyugodtan javítsatok ki linkeket is szívesen fogadom.
    Bocsi a sok szövegért !


    Ezen a szmájlin teszetelték a kék fényt -->