Olympus C-860L kártya leolvasási hiba
  • Redfox
    #1
    Helló mindenki!
    Problémám a a következő:
    Van nekem egy Olympus C-860L típusú digitális fényképezőgépem, és hozzá egy 32 mb-s kártyám. Már másodszor fordul elő, hogy a képeket, amik rajta vannak nem tudom lementeni róla, mert egyszerűen nem lát semmit a leolvasó (eFilm Pocket Reader). De a legérdekesebb, hogy semelyik más leolvasó, fényképező sem látja, csakis és kizárólag az én fényképezőm látja. Elképzelhető hogy az a baja, hogy amikor londonban voltam, megpróbáltam ott is feltenni egy gépre, ami nem látta rendesen, winchesterként látta, és nem tudta leolvasni. Ezek után nem tudtam itthon sem leszedni róla. Azóta már volt formatálva a kártya, deh most a Balatonon készült képekkel is bajban vagyok...:( Mellesleg helyreállítással tördezett fájlokat tudok csinálni belőle, de azokkal semmi sem tok kezdeni.:S
    Kérésem a következő lenne, ha tud vki bármi nemű (akár pénzes) megoldást, vagy esetleg programot, ami helyreállítja, meg tudja menteni a képeket, amik nagyon fontosak lennének nekem, nagyon megköszönném neki, mert ezek fontos képek!
    Előre is köszönöm mindenkinek!
    Redfox