Taktikai körökre osztott, Jagged Alliancehoz és a Fallouthoz hasonlító játék. Zsoldosokat bérelünk fel és megakadályozunk egy kis trópusi országban kitröni készülő civil háborút.
  • Kotomicuki
    #66
    Hali!

    Hu-hú, egyszer felforgattam érte az összes helyszínt - belépve és térképet kérve kiírja a fontosabb szereplőket, akikkel kezdeni lehet vmit - , de egyedül az NDF fővárosa fölött, a fenti térképszélen adott be egy üzenetet erre a küldetésre:
    A bankár a kerítésen belül volt, egy (az) épületben. Először csak egy személyi őrségnek tekinthető csapat támadt rám belülről, majd ezek megsebzése után az egész haderő - mindenki NDF egyenruhát viselt.
    Ezen játékomat egy vírusos rendszer-összeborulás végleg elvitte anno, így nem tudom, hogy mi lenne a küldetés befejezése, mert azóta én sem találtam meg a bankárt sehol - ezen a helyszínen nem jelöli a térkép, mint fontos személyt. :(
    Amúgy az NDF-oldali szökött fegyenckereséses küldetést az IB mod-ban pontosan ilyesmiért törölték, mert rettenetesen bugos volt, nagyon ritkán lehetett sikeresen befejezni - gondolom ez meg ennek a tesója lesz. :(
    Részemről hanyagolva van ez a küldetés, mert akár 3 hét játékbeli időt rááldozva is, fel-alá rohanva, mindenhova többször bekukkantva sem leltem sehol azóta azt a nyüves bankárt. :(