Globális ElmeZavar (kis novellák, egyéb saját szerzemények kicsiny könyvtára)
  • BlackCat
    #20
    Nya. Ez nem egy regény, novella lesz...csak szeretném kiírni magamból a problémámat (ha tudtok adni segítséget nagyon szívesen elfogadnám...vmi tanácsot)

    A barátom haveri köre enyhén kiakasztó...szal olyan hülyék. Az egyik pletykás, mint egy vénasszony (mindig mindenkiről mond vmit a hátamögött és mindig mindenkiről mindent elmond), a másik az éppen most bántott meg és még neki áll feljebb (mondjuk én sem szólok hozzá, de nem én voltam a ludas), a barátom meg határozatlan...ha a haverjai jónak vélik akapcsolatunkat akkor okés, de, ha nem akkor már minden szarban van..egyik pillanatban még szerelmes belém, de másikban már nem...a negyediket mondhatnánk a legnormálisabbnak, de annak meg az a menő, ha bunkó...mivel nem jöttünk össze elhordott minden kurvának, amúgy meg mosolyog a képembe, de amúgy meg ő a legőszintébb....szal most itt ülök a gép előtt és nem tudom, hogy mit kezdjek....ha továbbra is együtt maradok a barátommal akkor el kell viselnem a haverjait (igaz ritkán találkoznak)....csak hát ez olyan gáz.....van amikor látom, hogy odavan értem a barátom, aztán meglep egy akkora buzisággal, hogy neki fontosabb a legjobb barátja....szóval tiszta baromság az egész és rohadtul zavarba ejtő...na most vagy maradok a srác mellett, aminek nem látom értelmét (legbelül) ...viszont akkor konyec egy egyéves kapcsinak...vagy hagyom a picsába az egészet és megpróbálok új "barátokat" találni.....szal tök szar a helyzet, de engem most ez úgy földhöz vágott, hogy nem is tudom, hogy mi a fenét tegyek....valéahol érzem, hogy megkönnyebülnék, ugyanakkor másik énem meg meg akar dögleni a pali után...holott semmi értelme..na és még annyi, hogy a haverok mind 24 felett vannak...hát ez kész....bocsika, gondolom mindenki tudja a választ, de muszáj volt kiírnom magamból...legalább "vki" meghallgatott.